[x]

'YO-YO' - PANEL PRYSZNICOWY /

status / projekt konkursowy 2005
zarejestrowany projekt

wzornictwo

Wnieś trochę słońca i zabawy do swojego życia i łazienki, zainstaluj „yo-yo” - kompaktowy panel prysznicowy do masażu. Projekt został zainspirowany jedną z bardziej interesujących i prostych zabawek jakie kiedykolwiek wynaleziono. Biała powłoka panelu została wydrążona aby ujawnić żółty kolor wypełnienia. Panel prysznicowy „Yo-yo” może stanowić doskonałe uzupełnienie nowoczesnej łazienki.

panel przysznicowy na ścianie

'Yo-yo' to inteligentne urządzenie, które mówi Ci, jak dużo wody zużyłeś podczas kąpieli. Panel mierzy zużycie wody wraz z czasem kąpieli i oblicza odpowiedni stosunek wyświetlając niebieski pasek postępu. Czerwone światło zapala się, gdy górna granica została przekroczona. Migające czerwone światło sugeruje, aby zakończyć kąpiel - ostatecznie to Twój własny wybór. Inteligentny termostat domyślnie reguluje optymalną temperaturę wody. Od tej chwili można zwiększyć / zmniejszyć temperaturę naciskając znak plus / minus na panelu sterującym. Naciśnięcie przycisku 'zimna woda' odcina ciepłą wodą.

yo-yo inspiracja

Wydajne dysze wymagają mniej wody, aby zapewnić wysoki strumień ciśnienia. Zestaw wyposażony jest również w masażer stóp i wymiennik ciepła, który odzyskuje ciepło z wody ściekowej do wstępnego podgrzewania zimnej wody, dzięki specjalnie zaprojektowanej zwojnicy i płytce miedzianej. Zmniejsza to ogólnie zapotrzebowanie na ciepłą wodę. Dodatkowy masażer stóp pomoże Ci zrelaksować się jeszcze bardziej. Jest to proste urządzenie w kształcie okręgu z antypoślizgową powierzchnią i siatką miękkich gumowych wypustów, które masują nogi podczas kąpieli. Pad można łatwo podnieść w celu czyszczenia.

yo-yo schemat

Powłoka panelu wykonana jest z ogniotrwałego (klasa 1) i wodoodpornego twardego plastiku o wysokiej zawartości naturlanych wypełniaczy mineralnych, jak również wysokiej czystości poliestru i polimerów akrylowych. Materiał ten w 100% nadaje się do recyklingu, jest odporny na promieniowanie UV oraz jest łatwy w utrzymaniu czystości. Materiał może być barwiony w masie. Połączenie śnieżnobiałej i słonecznie żółtej kolorystyki produktu stwarza poczucie świeżości, zdrowia i pozytywnych emocji. Głowica prysznicowa i wąż są integralną częścią panelu. Głowica natryskowa może być zamontowana na specjalnym wysięgniku na ścianie i może być umieszczana w specjalnie przygotowanej kieszeni w korpusie panelu.

Panel prysznicowy "Yo-yo" wraz z masażerem stóp obudzi Cię rano stymulując Twoje zmysły i pomaga zrelaksować się przed snem. "Yo-yo" jest idealnym uzupełnieniem nowoczesnej łazienki. Poczuj się jak byli w spa każdego dnia!